Prisijungti

Darbo pasiūlymų paieška


Vadovams
Specialistams
Darbininkams
Manager akademija

2010 kovo 19

Karjeros planavimo vadovas studentui ir ne tik

Skaitydami paskutinę metodinę priemonę, skirtą karjeros valdymo kompetencijoms ugdyti, supratote, kad karjera turi būti planuojama – radote informacijos apie tai, kuo pasižymi efektyvus karjeros sprendimų priėmimas, kaip kurti gerus karjeros planus, tinkamai derinti įvairius darbo, laisvalaikio, šeimos vaidmenis ir kaip, darant karjerą, nesivadovauti lyčių stereotipais.

Šioje knygoje sužinojote, kaip yra aiškinama lyčių nelygybė visuomenėje, kuo ir kodėl skiriasi moterų bei vyrų karjeros, supratote, kaip lyčių vaidmenys keitėsi istorinėje perspektyvoje, įvertinote neigiamą lyčių sterko tipų įtaką karjerai ir išmokote atpažinti lytinės diskriminacijos apraiškas darbe.

Darant karjerą svarbu įvertinti darbo, šeimos ir laisvalaikio veiklų tarpusavio ryšį, suprasti, kokiais būdais galima pasiekti darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą, o planuojant karjerą, nusistatyti gyvenimo prioritetus.

Karjeros valdymo esmė – priimti tinkamus karjeros sprendimus. Skaitydami šią knygą sužinojote, kad sprendimų priėmimas, siekiant karjeros, lydi kiekvieną akimirką, ir kaip svarbu yra mokėti juos priimti. Dabar jau žinote, kokią įtaką sprendimų priėmimui daro stresas, be to, suprantate kaip naudotis įvairiomis sprendimų priėmimo technikomis. Taip pat šiame skyriuje radote informacijos apie tai, kas gali sutrukdyti jums daryti karjeros sprendimus, ir išmokote nustatyti šeimos, draugų ir kitų reikšmingų asmenų daromą įtaką renkantis karjerą.

Čia taip pat radote informacijos apie tai, kas lemia karjeros pokyčius ir kokių jų gali būti, sužinojote, kaip svarbu yra sugebėti spręsti karjeros srities problemas ir suprasti, kada ateina metas keisti savo karjerą, o svarbiausia – sužinojote, kaip rengti savo karjeros planą.

Belieka palinkėti jums, kad, siekdami karjeros, taikytumėte sukauptas žinias, išugdytus karjeros valdymo gebėjimus, išsilavintus įgūdžius, kurie užtikrina konkurencinį jūsų pranašumą darbo rinkoje. Prasmingos karjeros ir veiksmingo jos valdymo!

Karjeros planavimo vadovas studentui – parsisiųsti knygą PDF formatu, knygos dydis 2,7 MB

Įrašyti komentarąKomentarai

2010 kovo 25

Įrašė: Sonata

Tiesiog smalsu