Prisijungti

Darbo pasiūlymų paieška


Vadovams
Specialistams
Darbininkams
Manager akademija

2011 rugpjūčio 23

Koks humoras tinka darbe

Humoras gali būti naudinga priemonė mažinant stresą ar įtampą darbe. Aišku, jei jis skoningas ir neįžeidžiantis. Žinojimas ką pasakyti ir kaip pasakyti, yra tarsi dovana sau ir bendradarbiams siekiant ištverti sunkią darbo dieną. Tačiau netaktiški juokeliai gali ne tik įskaudinti žmogų, bet ir išprovokuoti konfliktinę situaciją. Pateikiame jums keletą patarimų, kaip tinkamai juokauti darbe.

  • Venkite juokelių apie bendradarbių seksualumą, nes kažką tikrai įžeisite. Šia tema stenkitės nejuokauti, net jei kolegas pažįstate daug metų.
  • Venkite juokelių apie religijas, etninę kilmę, seksualinę orientaciją ar asmens išvaizdą. Juokaujant ar pašiepiant šiomis temomis taip pat kyla didelė galimybė įžeisti žmogų. Tokia juokų tema darbo aplinkoje priimtina tik tuo atveju, jei šaipotės iš savęs.
  • Juokitės iš tų situacijų, kuriose atsiduriate visi. Tai gali apimti viską, nuo neveikiančio kondicionieriaus iki artėjančio padalinių sujungimo.
  • Naudokite humorą pasijuokti iš savęs. Tai gali būti net ir neįskaitoma jūsų rašysena, priverčianti susijungti visą kolektyvą, kad būtų išaiškintas šis rebusas. Tokie juokai traktuojami kaip nekenksmingi, nes jūs juokinate kolegas jų neįžeidinėdami. Tokius juokus lengvai supras visas kolektyvas.
  • Prisiminkite, kokių juokų negalite laidyti konkrečią dieną, atsižvelgdami, kaip tuo metu jaučiasi jūsų kolegos. Pavyzdžiui, sarkastiška pastaba apie bendradarbio klaidą ar poelgį, kuri visada pralinksmina ne tik kolektyvą, bet ir konkretų žmogų, šiandien galbūt visiškai netinka. Visada gerai pasverkite savo humorą.

Šaltinis: Pinigų karta

Įrašyti komentarąKomentarai

2012 balandžio 04

Įrašė: Zaidimai

Man šis straipsnis iš karto priminė serialą „Ofisas“. Nuostabus serialas atspindintis šiuolaikinį ofiso gyvenimą. Be abejonės tai šaržas, tačiau aš asmeniškai susiduriu su tokiomis situacijomis savo įmonėje. Man asmeniškai labiausiai patinka kai žmogus maksimaliai yra susikoncentravęs į darbą darbo metu. Bent jau 50 iš 60, tuo tarpu kitas 10 gali skirti pramogoms ir pomėgiams.