Prisijungti

Darbo pasiūlymų paieška


Vadovams
Specialistams
Darbininkams
Manager akademija

2011 balandžio 07

Patys keisčiausi klausimai, užduoti per pokalbį dėl darbo

Ar žinotumėte, kaip reaguoti, jeigu potencialus darbdavys jūsų paprašytų savo kvailumą įvertinti balais arba paklaustų, kiek telpa balionų kambaryje, kuriame jūs sėdite?

Nors klausimas gali pasirodyti ir labai kvailas, tačiau jis turi tikslą. Ką darbdavys nori sužinoti? Jis stebi, kaip pretendentas reaguoja į užduodamą klausimą, kaip elgiasi galvodamas ką atsakyti ir kaip atsako. „Teisingas atsakymas“ į tokius klausimus gali būti ne vienas.

Karjeros tinklalapis Glassdoors.com atrinko pačius įdomius klausimus, kurių sulaukė jų puslapyje užsiregistravę darbo ieškantys žmonės. Pabandykite į juos atsakyti:

„Sugalvokite skaičių nuo 1 iki 1000. Kiek mažiausiai prireiks spėjimų įvardyti tą skaičių? Jūs spėjančiajam galėsite pasakyti „daugiau“ arba „mažiau“. (Darbdavys – „Facebook“)

„Dešimtbalėje sistemoje įvertinkite savo kvailumą“ (Darbdavys – „Capital One“)

„Per dvi minutes paaiškinkite, kas yra kvantinė elektrodinamika“. (Darbdavys – „Intel“)

„Kiek šiame kambaryje tilptų pripučiamų balionų?“ (Darbdavys – „PricewaterhouseCoopers“)

„:Jeigu būtumėte sumažintas iki pieštuko dydžio ir įdėtas į smulkintuvą, kaip ištrūktumėte?“ (Darbdavys – „Goldman Sachs“)

„Jūs turite puokštę iš daugybės gėlių. Tarp jų yra dvi rožės, dvi saulutės ir dvi tulpės. Kiek gėlių yra puokštėje?“ (Darbdavys – „Epic Systems“)

„Paaiškinkite, kas nutiko šiai šaliai per pastaruosius 10 metų?“ (Darbdavys – „Boston Consulting“)

„Jeigu galėtumėte būti superherojumi, kurį iš personažų pasirinktumėte?“ (Darbdavys – „AT&T“)

„Kaip sužinoti dramblio svorį be svarstyklių?“ (Darbdavys – IBM)

„Jūs turite penkis uždarytus vaistų buteliukus. Viename iš jų yra 9 gramų piliulės, kituose keturiuose – 10 gramų. Kaip sužinoti, kuriame yra 9 gramų piliulės, jeigu svarstyklėmis galite pasinaudoti vos kartą?“ (Darbdavys – eBay“)

„Kiek Niujorke yra išmaniųjų telefonų?“ (Darbdavys – „Google“)

„Jūs vadovaujate 20 žmonių grupei. Ko imsitės, kad sužinotumėte, kiek jūsų mieste pernai buvo parduota dviračių?“ (Darbdavys – „Schlumberger“).

„Jūs turite tris uždaras dėžės. Vienoje iš jų yra obuoliai, kitoje apelsinai, o trečioje – ir obuoliai, ir apelsinai. Dėžės buvo neteisingai sužymėtos. Jūs galite atidaryti tik vieną ir nežiūrėdami į vidų ištraukti vieną vaisių. Kaip teisingai sužymėsite dėžes?“ (Darbdavys – „Apple“).

Šaltinis Pinigų karta

Įrašyti komentarąKomentarai

Būk pirmas, įrašęs komentarą!