Prisijungti

Darbo pasiūlymų paieška


Vadovams
Specialistams
Darbininkams
Manager akademija

2011 birželio 23

Užsienio kalbos mokomės automobilyje

Be užsienio kalbos šiais laikais – kaip be rankų. O dar geriau, jei moki jų ne vieną. Tačiau neretai atsiranda svarbesnių reikalų ir noras išmokti užsienio kalbą atsiduria prioritetų sąrašo paskutinėje eilutėje. Išnaudokite laiką, kurį praleidžiate automobilyje – važiuodami į/iš darbo ar atostogauti.

Patarimai:

  • Įsigykite mokomųjų kompaktinių plokštelių – knygynuose jų apstu (kainos svyruoja nuo 15 iki 100 litų) ir vietoj radijo stoties klausykitės jų automobilyje. Mokydamiesi iš garso plokštelių galėsite išmokti taisyklingos kalbos.
  • Parsisiųskite garso pamokų iš interneto, kuriose yra dažniausiai pasitaikančių žodžių ir frazių tarimas. Pasiieškokite (arba konvertuokite) tokiu formatu, kad tiktų klausyti automobilyje.
  • Apsispręskite, kiek laiko per dieną skirsite užsienio kalbos mokymuisi. Jei į darbą važiuojate 20 min., bent 15 skirkite pamokoms. Kasdien skirkite bent šiek tiek laiko kalbos įtvirtinimui.
  • Įsirašykite žodžius ar frazes, kurias jums sunku įsiminti. Klausykitės jų dažniau. Kartojimas – mokslų motina.
  • Įsigykite ta kalba dainuojančių populiarių muzikos atlikėjų kompaktų ir mėginkite dainuoti drauge. Nustebsite, kiek daug užsienio kalbos galite išmokti vien klausydamasis smagios muzikos.

Šaltinis: Pinigų karta

Išmok anglų kalbą savarankiškai

Puslapyje Vakarai.LT pateiktos internetinės nuorodos į nemokamus šaltinius, skirtus savarankiškam anglų kalbos mokymuisi. Šaltiniuose rasite ir audio ir video medžiagą, dalis medžiagos bus skirtą klausymuisi automobilyje.
(Spauskite šią nuorodą ir ieškokite skyriaus ‘Išmok anglų kalbą savarankiškai’)

Įrašyti komentarąKomentarai

Būk pirmas, įrašęs komentarą!