Prisijungti

Darbuotojo paieška


Vadovai
Specialistai
Darbininkai
Manager akademija

Informacija darbdaviams ieškantiems darbuotojų

Lengvai ir greitai rasite tinkamus darbuotojus su Manager.LT pagalba:

  • Junkitės prie Manager.LT sistemos ir darbdavio aplinkoje: talpinkite naujus darbo pasiūlymus, redaguokite jau esamus, administruokite pretendentų CV.
  • Jei pamiršote savo įmonės prisijungimo duomenis prie Manager.LT sistemos spauskite Pamiršau slaptažodį arba skambinkite telefonu 8-681-32716
  • Jei dar nesate registruoti Manager.LT sistemoje, spauskite Registracija darbdaviui


PASLAUGOS DARBDAVIAMS


DARBO SKELBIMŲ PUBLIKAVIMAS CV ATRANKA IR ADMINISTRAVIMAS PERSONALO PAIEŠKA ORGANIZACIJŲ TYRIMAI
DARBUOTOJŲ MOKYMAI, KURSAI IR SEMINARAI DALINĖ DARBUOTOJŲ ATRANKA
Tiems, kas nori greitos, objektyvios specialisto atrankos
PILNA DARBUOTOJŲ ATRANKA
Tiems, kas nori išsamiai pažinti savo būsimą darbuotoją
ASMENYBĖS SAVYBIŲ PSICHOLOGINIS VERTINIMAS
Tiems, kurie jau atsirinko, tačiau nori būti tikri, dėl savo apsisprendimo
DARBINIMO PASLAUGA KONSULTACIJOS ĮMONĖMS KONSULTACIJOS IEŠKANTIEMS DARBO RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS


Manager.LT šiandien:

  • Darbo pasiūlymai tik Lietuvoje! Naudodamiesi mūsų paslaugomis, esate tikri, kad per mūsų sistemą pretendavę darbuotojai negaus darbo pasiūlymų darbui užsienyje. Mūsų įmonės politika – rūpintis Lietuvos darbdaviais. Jiems sudarome išskirtines sąlygas susirandant darbuotojus. Esame už tai, kad darbuotojai susirastų mėgstamą darbą Lietuvoje, čia tobulėtų ir darytų karjerą, o ne ieškotų laimės užsienyje.
  • Informacija apie laisvą darbo vietą išsiunčiama el. paštu asmeniškai Manager.LT sistemoje registruotiems vartotojams.
  • Kokybiškai darbuotojų atrankai Jums trūksta laiko ar neturite įmonėje kompetentingo specialisto? Patikėkite šį darbą mūsų profesionalams. Mūsų įmonėje dirba pripažinti organizacijų psichologai – konsultantai. Daugiau apie tai skaitykite skiltyje Mūsų komanda.
  • Jūs norėtumėte įmonėje sumažinti darbuotojų kaitą? Mūsų specialistai profesionaliai išsiaiškins priežastis ir pateiks jums rekomendacijas bei jūsų verslui tinkamus sprendimus. Daugiau apie tai skaitykite skiltyje Organizacijų tyrimai.
  • Darbdaviams Manager.LT paslaugos yra mokamos. Dėl papildomos informacijos susisiekite su mumis.

Dėmesio:

Bendradarbiaudami su mumis, Jūs prisidedate prie Lietuvos jaunimo karjeros ir verslumo ugdymo. Jūsų dėka, mokslo įstaigose moksleiviai ir studentai nemokamai klauso mūsų seminarus apie darbo rinką ir karjeros planavimą. Suderinę su darbdaviu, šių seminarų metu moksleiviams ir studentams pristatome įmones, kaip potencialius darbdavius.
Seminarų dėka Lietuvos jaunimas skatinamas domėtis darbo rinka ir integruotis į ją, siekiame jaunimo emigracijos mažinimo!


Manager.LT paslaugomis jau pasinaudojo ne vienas šimtas įmonių. Štai, dalis šių įmonių:

Platesnis mūsų klientų sąrašas…Darbuotojų motyvavimas – viena svarbiausių personalo valdymo funkcijų

Manager.LT specialistai 2009 m. balandžio – gegužės mėnesiais vykdė Klaipėdoje darbdavių apklausą. Buvo siekiama išsiaiškinti kokios personalo funkcijos vykdomos Klaipėdos įmonėse, kam skiriami prioritetai, kokie pokyčiai vyksta personalo valdymo srityje šiuo metu. Taigi, apklausos organizatoriai bendravo su įmonių vadovais ir personalo specialistais. Čia pristatomi apklausos rezultatai…

.Atleidimas, jo reikšmė ir pasekmės įmonei. Specialistų patarimai.

Atleidimas yra sunkus išbandymas tiek atleidžiamam darbuotojui, tiek asmeniui, kuris atleidžia. Svarbu suvokti, kad šiuolaikinė organizacija ar įmonė atleidimo metu turėtų elgtis humaniškai. Tai svarbu, kadangi atleidžiant darbuotoją galima įtakoti pasekmes įmonei, kurios gali būti labai reikšmingos.

Skaitykite plačiau


Straipsniai darbdaviamsSvetainės turinį geriausia peržiūrėti su nemokama interneto naršykle FireFox. Peržiūrint turinį su FireFox interneto naršykle jis bus mažiausiai iškraipomas, o darbas sklandus. Jei dar neturite šios programos parsisiųskite ir įsidiekite.


Mes ieškome, randame, atrenkame ir įvertiname: vadovus, buhalterius, pardavimo vadybininkus, pardavimo vadovus, administratorius, gamybos specialistus ir gamybos vadovus, technologus, inžinierius, projektų vadovus, transporto ir logistikos vadybininkus, prekybos centrų vadovus, klientų aptarnavimo specialistus, maisto pramonės ir gamybos technologus, chemijos inžinierius, juristus ir juristų padėjėjus, bankroto administratorius, apskaitininkus, logistikos specialistus, transporto vadovus, IT specialistus ir programuotojus, filialo vadovus ir direktorius, konstruktorius ir architektus, statybos darbų vadovus, statybos meistrus, projektuotojus.
Ieškome darbuotojų: darbuotojų paieška Vilniuje, darbuotojų paieška Kaune, darbuotojų paieška Klaipėdoje, darbuotojų paieška Šiauliuose, darbuotojų paieška Panevėžyje Seni darbo pasiulymai ….

Susiję žodžiai: tinkami darbuotojai, profesionalūs darbuotojai, idealūs darbuotojai, rezultatyvūs darbuotojai, našūs darbuotojai, darbuotojų suderinamumas, darbuotojų ugdymas, darbuotojų paieška, darbuotojų atranka, darbuotojų mokymas, darbuotojų ugdymas, kaip surasti tinkamą darbuotoją, kaip atrinkti tinkamą darbuotoją, kaip tinkamai išugdyti darbuotoją, kaip elgtis turint netinkamą darbuotoją, kaip surasti tinkamus darbuotojus, kaip įvertinti vadovą, vadovo kompetencijos, šiuolaikinis vadovas, kaip surasti pardavimo profesionalą, kaip ugdyti pardavėjų komandą, pardavimų vadovo kompetencijos, kokio pardavėjo reikia, kokios yra pardavėjo kompetencijos, kaip surasti gerą pardavėją, kaip surasti gerą administratorių, kokie turi būti pardavėjai, pardavimų vadybininkai, kaip surasti gerą filialo vadovą. Kaip surasti gerą darbuotoją ir jį išlaikyti? Kaip susirasti tinkamą darbuotoją? Darbuotojų paieška – kaip išvengti klaidų atsirenkant tinkamus darbuotojus?