Prisijungti

Darbo pasiūlymų paieška


Vadovams
Specialistams
Darbininkams
Manager akademija

Apie mus

Kas mes esame?

  • Manager.LT yra žmogiškųjų resursų valdymo bendrovė. Jau 11 metų dirbame personalo paieškos, atrankos ir vertinimo srityje.
  • Manager.LT yra viena sėkmingiausiai dirbančių ir realiai galinčių išspręsti darbuotojų paieškos, atrankos ir kitus su personalu susijusius klausimus, bendrovė.
  • Šiandien Manager.LT užima lyderio pozicijas Klaipėdos krašte.
  • Nuo pat veiklos pradžios mūsų komanda daug dėmesio skiria įgyvendinant įvairias karjeros programas mokymo įstaigose. Šiais veiksmais stengiamės skatinti ir įtakoti jaunimo apsisprendimą baigus studijas siekti karjeros Lietuvos įmonėse, užuot vykus uždarbiauti į užsienį.
  • Mes prieš darbuotojų “vagystes”! Naudodamiesi Manager.LT darbuotojų paieškos sistema, esate garantuoti, kad jūsų surasti darbuotojai nebus viliojami kitų įmonių (taip pat ir profesionalių galvų medžiotojų). Sistema yra sukurta taip, kad informaciją apie pretendentą galima pamatyti tik jam sutikus. Pilną informaciją apie pretendentą matote tik tada, kai pretendentas pats siunčia Jums savo CV pagal Jūsų skelbimą.
  • Manager.LT RAIT tyrimų duomenimis, yra vienas iš žinomiausių darbo ir karjeros portalų Lietuvoje. Šaltinis “Verslo žinios” 2007 m. vasara.

Darbdaviams padedame rasti išeitis siekiant pritraukti ir išsaugoti darbuotojus. Kuriame ir įgyvendiname darbdavio įvaizdžio bei darbuotojų lojalumo skatinimo programas, atliekame įvairius tyrimus.

Mūsų vizija

Manager.LT – geriausias personalo valdymo paslaugų partneris Lietuvoje. Siekdami šio tikslo, užsibrėžėme būti socialiai aktyvia ir unikalius personalo sprendimus konkretiems klientams kuriančia komanda, siekiančia maksimalios naudos savo klientams.

Mes esame nariai:


Lietuvos verslo darbdavių konfederacija


Klaipėdos apskrities darbdavių asociacija – tai asocijuota verslininkų struktūra, jungianti Lietuvos verslo bendruomenę (smulkias, vidutines ir stambias įmones bei jų asociacijas). Pagrindinis Asociacijos tikslas – siekti, kad šalyje būtų sudaryta palanki ekonominė, teisinė, politinė, socialinė, psichologinė aplinka verslui vystytis bei informacinės – edukacinės sistemos pagalba teikti verslininkams informaciją ir paslaugas.


KMTP tai Klaipėdos regiono inovacinės aplinkos skatinimo centras, siekiantis glaudaus ir kryptingo mokslo bei verslo bendradarbiavimo, didesnio ekonominio konkurencingumo, kuriantis palankias sąlygas startuolių ekosistemai. KMTP teikia specializuotas paslaugas „žaliųjų” ir „mėlynųjų” (jūrinių) technologijų srityse, kurias esame išskyrę kaip prioritetines. Aktyviai įsitraukiame telkiant regiono inovacijų sistemos „kritinę masę”, formuojant partnerystės ryšius bei klasterius.

Daugiau apie mus