Prisijungti

Darbo pasiūlymų paieška


Vadovams
Specialistams
Darbininkams
Manager akademija

Mūsų klientų atsiliepimaiManager.LT paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą ir su šios įmonės pagalba visuomet pasiekiame savo tikslus. Tai puikūs profesionalai ir draugiški patarėjai, kurie tikrai padės Jums sprendžiant įvairias su personalu susijusias problemas. Ypač džiugina didelė Manager.LT duomenų bazė ir puikiai sutvarkyta, funkcionali interneto svetainė! Manau, ši kompanija yra neabejotini lyderiai Vakarų Lietuvoje. Jei tektų ieškoti naujo darbuotojo, tikrai ir vėl kreipčiausi į Manager.LT

Vaidotas Janulynas
UAB „Reklamos ekspertai“
Klaipėdos skyriaus direktoriusTiek gamybinių, tiek paslaugų įmonių vadovai dažnai susiduria su nenumatyta situacija, kai esamas darbuotojas staiga pareiškia paliekantis įmonę. Tenka reaguoti nedelsiant.
Paprasčiausia ir atrodytų greičiausia – pažįstamų specialistų rekomendacijos ir skelbimai žiniasklaidos priemonėse. Tačiau šiais būdais gautą informaciją tenka tikrinti daugelį kartų. Tai užtrunka ir, deja, negarantuoja rezultato. O skubant, tikimybė suklysti ir pasirinkti netinkamą kandidatą, gana didelė. Savo praktikoje teko naudotis šiais būdais, klysti ir taisyti pasekmes.

Neabejoju, kad visi įmonių vadovai siekia suburti efektyviausiai dirbantį ir stabilų kolektyvą. Tai kokiais įrankiais naudotis? Kaip rasti tą vertingą darbuotoją?

Priimant sprendimą dėl šiuolaikiškų ir efektyvesnių darbuotojų paieškos būdų naudojimo, kuriuos siūlo personalo paieškos ir atrankos kompanijos interneto erdvėje, iškilo klausimas – kaip aprėpti ir naudingai panaudoti tokį milžinišką kiekį informacijos?

Teko išbandyti 8 kompanijų darbuotojų paieškos sistemas ir palyginti, kaip jos realiai veikia. Pasirinkau Manager.LT. Kodėl? Visų pirma – aiškumas, didelė Klaipėdos regiono kandidatų bazė, nedidelis nebeaktyvių gyvenimo aprašymų kiekis, lyginant su kitų kompanijų duomenų bazėmis.
Jau pirmųjų paieškų metu nustebino rezultatas. Patalpinus informaciją apie ieškomą darbuotoją, jau po kelių valandų galima pilnavertiškai dirbti bei sudaryti kandidatų sąrašus, susitikimo grafikus. Pasitarus su Manager.LT specialistais, neretai galima gauti papildomos naudingos informacijos, nes daugelis kandidatų jau įvertinti tinkamumo testais. Tad tai nėra tik informacinė sistema. Tai sistema, apjungianti tiek informacijos gavimą, tiek profesionalių atrankos specialistų, psichologų bendradarbiavimą su darbdaviu ieškant tinkamo darbuotojo.

Prieš apsisprendžiant naudotis šia paslauga dar buvo likę dvejonių, bet gautas rezultatas pasiteisino ir viršijo lūkesčius. Greitis, išsami informacija, specialūs patarimai darbdaviui ir reagavimas testuojant ar paruošiant kandidatus atrankai – neįtikėtinas.

Linkiu šiam kolektyvui išlaikyti tokią darbo kokybę.
Rekomenduoju vadovams, personalo vadovams išbandyti realiai veikiančią darbuotojų paieškos sistemą bei taupyti savo laiką.

Pagarbiai,
Tomas Tarasevičius
UAB “Žemaitijos keliai”
Direktoriaus pavaduotojas plėtraiManager.LT CV banko gausa leido išsirinkti tikrai gerą specialistę, kuri ypatingai lengvai įsiliejo į mūsų įmonės veiklą.
Niekada negalvojau, kad per internetą išsirinksiu darbuotoją, tačiau vykdant sparčią plėtrą, specialistas buvo reikalingas geras ir greitai. Tai pavyko tik su Manager.LT. Rekomenduoju šios įmonės paslaugas ir kitiems.

Pagarbiai,
Dalius Viršilas
SPS Projects direktoriusKadangi dažnai ieškome įvairių darbuotojų ir specialistų, tenka naudotis įvairiomis paieškos sistemomis, taip pat ir internetu.
Labai nustebino, kai įdėję skelbimą į “Manager.LT” svetainę, kad ieškome specialisto Kauno mieste, sulaukėme didesnio efekto, nei skelbdamiesi vienoje iš didžiausių darbo paieškos svetainių...

Labai padėjo “Manager.LT” darbuotojų patarimai priimant galutinį sprendimą dėl kandidatų. Ačiū jiems, ir tikrai patariu pasinaudoti šia sistema kitiems darbdaviams.

Nuoširdžiai,
Kristina Hamila
“Kaubojaus sapnas” parduotuvių tinklo vadovė