Prisijungti

Darbo pasiūlymų paieška


Vadovams
Specialistams
Darbininkams
Manager akademija

Išdarbinimo paslauga

Ekonomikos lėtėjimo laikotarpiu vis daugiau įmonių optimizuodamos veiklą pertvarko savo struktūrą, atidžiai analizuoja veiklos rezultatus, tad daugelis įmonių atsisako dalies darbuotojų.

Kaip atleisti darbuotojus? Kaip informuoti apie atleidimą? Kaip sumažinti darbuotojų stresą? Nesukelti neigiamo organizacijos įvaizdžio visuomenėje ir įmonės viduje? Tai klausimai, kurie šiuo metu kyla ne vienam įmonės vadovui.

Manager.LT specialistai – psichologai teikia išdarbinimo paslaugą. Tai konsultacijos tiek atleidžiamiems darbuotojams, tiek darbdaviui. Darbdavys konsultuojamas, kada ir kaip pranešti darbuotojams apie etatų mažinimą. Darbuotojui, šiuo laikotarpiu labai reikalinga pagalba, palengvinanti integraciją į darbo rinką. Visų pirma, svarbu sumažinti stresą, kuris kilo dėl darbo praradimo. Taip pat labai svarbi profesionali pagalba lavinant darbo paieškos įgūdžius, parengiant gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką. Manager.LT specialistai konsultuoja ne tik minėtais klausimais, bet ir aktyviai įtraukia šiuos asmenis į tuo metu vykdomas atrankas.

Paprastai už šias paslaugas moka darbdavys. Įmonė, rūpindamasi darbuotojais, jų integravimu į darbo rinką, ne tik atsidėkoja už darbą geram darbuotojui, bet parodo, kad yra atsakingas darbdavys. Taip suformuojamas teigiamas kompanijos įvaizdis tiek visuomenėje, tiek įmonės viduje – motyvuojami likusieji darbuotojai.

Į paslaugą įeina:

  • Individualus darbuotojo įvertinimas
  • Ugdymo plano sudarymas
  • Verslumo konsultavimas
  • Informacija apie darbo rinkos tendencijas
  • Darbo paieškos planavimas
  • CV ir motyvacinio laiško parengimas arba “remontas”
  • Interviu įgūdžių formavimas

Daugiau informacijos tel. 8 681 32716

Grįžti į paslaugas