Prisijungti

Darbo pasiūlymų paieška


Vadovams
Specialistams
Darbininkams
Manager akademija

Darbuotojų mokymai, kursai ir seminarai

2006 metais pradėjo veikti Manager.LT padalinys Manager.LT Akademija, kuris sėkmingai dirba personalo mokymų srityje.

Manager.LT Akademija rengiamos mokymo programos yra glaudžiai siejamos su kliento poreikiais ir vertybėmis. Atsižvelgiame tiek į mokymo tikslus, tiek ir besimokančiųjų grupę bei jų poreikius. Mokymo turinį detalizuojame temomis, turinčiomis aiškų tikslą. Teorinę medžiagą iliustruojame pavyzdžiais, susijusiais su lektoriaus ir dalyvių patirtimi. Į mokymo turinį įtraukiame praktines užduotis ar pratybas išgirstai informacijai įtvirtinti, įgūdžiams lavinti.

Mūsų mokymai – tai aktyvus procesas, skatinantis nuoširdų ir atvirą bendravimą su lektoriumi bei tarp pačių dalyvių. Mokymas yra orientuotas į praktinį gautos informacijos panaudojimą, o taikomi mokymo metodai aktyvina suaugusių žmonių jau turimas žinias, patirtį bei stiprybes ir padaro jas naudingas visiems mokymo dalyviams.

Manager.LT Akademija rengia šiuos mokymus:

Mokymai skirti: aukščiausio lygio ir vidurinės grandies vadovams, vadybininkams, pardavimų ir klientų aptarnavimo specialistams, administratoriams.

Mūsų tikslas – pasiekti, kad Jūsų įmonė pereitų į aukštesnį lygį – darbuotojai dirbtų savarankiškai ir jaustųsi atsakingi už kasdienio darbo procesus, suprastų, kad nuo jų rezultatų priklauso Jūsų įmonės sėkmė ir atvirkščiai. Ar galima būtų įsivaizduoti geresnį Jūsų, kaip darbdavio, gyvenimą?

Vidiniai personalo mokymai rengiami visoje Lietuvoje, ten kur pageidauja užsakanti įmonė, o atviri mokymai vykdomi didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Daugiau informacijos apie Manager.LT Akademija rengiamus mokymus, kursus ir seminarus.

Informacija telefonu: 8 615 31080

Grįžti į paslaugas